X Onze afleveringskosten bedragen €695,- inclusief nieuwe apk, afleveringsbeurt en 6 maand Bovag garantie (auto's > € 4500,-)
Bel ons
+31 (0)541 352 152

MERCEDES-BENZ V-KLASSE

Mercedes-Benz V-Klasse 250d Lang DC Avantgarde Edition | 360 | Burmester | Elek. deuren | Leder | Trekhaak afneembaar | Intelligent Light

Specificaties

  • Merk: Mercedes-Benz
  • Model: V-Klasse 250d Lang DC Avantgarde Edition | 360 | Burmester | Elek. deuren | Leder | Trekhaak afneembaar | Intelligent Light
  • KM stand: 89.207 km
  • Bouwjaar: 26 apr. 2021
  • Carrosserievorm: Bestelauto (4-deurs)
  • Brandstof: Diesel
  • Kleur: Zwart , metallic
  • Aantal zitplaatsen: 5
  • BTW / Marge: BTW
  • Wegenbelasting: € 187,00 – € 187,00
  • Garantie:12 maanden Bovag garantie
  • Kenteken: VTP-61-L
  • Gewicht: 2.067 kg
  • Vermogen: 140 Kw (190 PK)
  • Transmissie: Automaat
  • Verbruik: 6,90 liter per 100km
  • Energielabel: --
  • Bekleding: Leder
  • Cylinder inhoud: 1.950 cc
  • Onderhoudsboekjes: ja

Wat heeft deze auto meer te bieden?

Exterieur

Zijschuifdeur rechts

Bumpers in carrosseriekleur

Warmtewerend glas

Parkeer assistent

Elektronische remkrachtverdeling

Buitenspiegels in carrosseriekleur

Chroom delen exterieur

Dimlichten automatisch

LED koplampen

Koplampen adaptief

Achterruit apart te openen

Elektrisch bedienbare achterklep

Metaalkleur

Grootlichtassistent

Dakrails

Lichtmetalen velgen 17"

Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar

Buitenspiegel(s) automatisch dimmend

Buitenspiegels elektrisch inklapbaar

Adaptief demping systeem

Trekhaak met afneembare kogel

Zijschuifdeur links

Infotainment

Audio installatie premium

Multimedia-voorbereiding

Rondomzicht camera

Navigatiesysteem full map

Interieur

Elektrische ramen voor

Lederen versnellingspook

Regensensor

Binnenspiegel automatisch dimmend

Buitentemperatuurmeter

Lendesteunen (verstelbaar)

Comfortstoel(en)

Cruise control

Lederen bekleding

Armsteun voor

Luxe lederen bekleding

Airco (automatisch)

Voorstoelen verwarmd

Boordcomputer

Veiligheid

Dodehoek detector

Vermoeidheids herkenning

Airbag(s) hoofd achter

Anti Blokkeer Systeem

Airbag passagier

Elektronisch Stabiliteits Programma

Bandenspanningscontrolesysteem

Alarm klasse 1(startblokkering)

Verkeersbord detectie

Brake Assist System

Airbag(s) hoofd voor

Achteruitrijcamera

Rijstrooksensor

Airbag(s) side voor

Airbag bestuurder

Overige

extra getint glas achter

elektrische schuifdeur(en)

Zijwind assistent

centrale vergrendeling met afstandsbediening

stuur multifunctioneel

Dab

Bluetooth

Bots herkenning systeem

stuur leder

Bereken uw leaseprijs

Proefrit en aflevering aan huis

Wilt u een proefrit aan huis maken of uw nieuwe auto thuis laten afleveren? Neem contact met ons op. Dit zijn de stappen die wij hanteren tijdens een proefrit aan huis of het aan huis afleveren van een nieuwe auto.

  • Stap 1: Vraag een inruilvoorstel of offerte aan.
  • Stap 2: Als u akkoord bent met ons voorstel plannen we een datum voor de proefrit / bezichtiging en/of aflevering aan huis.
  • Stap 3: U bekijkt de auto en gaat eventueel proefrijden. Voor een proefrit zult u eerst een proefritformulier moeten ondertekenen. Dit heeft de chauffeur bij zich.
  • Stap 4: Indien u besluit om de auto te nemen, kunt het koopcontract dat de chauffeur bij zich heeft ondertekenen en moet het bedrag dat we afgesproken hebben overgemaakt worden. Als u bankiert bij één van de grotere banken in Nederland, kunt u het geld gewoon overmaken en is het voor ons direct zichtbaar. Echter, als u met de ING bankiert, zult u uw limiet minimaal 4 uur van te voren moeten ophogen.
  • Stap 5: Als het geld bij ons op de bankrekening staat, zetten we online uw auto op naam. Hiervoor hebben we een getekende machtiging nodig van de RDW. Deze heeft de chauffeur ook bij zich. Intussen kunt u de auto gaan verzekeren. De gegevens hiervoor staan op het koopcontract.
  • Stap 6: Een inruilauto wordt door ons gevrijwaard. Daarvoor hebben wij de kentekenpas en de 9 cijferige tenaamstellingscode nodig.
  • Stap 7: U kunt afscheid nemen van de chauffeur, hij rijdt met de inruilauto weer weg. Is er geen inruil, dan vragen wij u onze chauffeur naar het dichtbij zijne treinstation te brengen.
  • Stap 8: U ontvangt van ons via de mail het tenaamstellingsbewijs, de rekening en de eventuele vrijwaring van de inruilauto.

Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Gerelateerde autos